- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító DURMA
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító DURMA E 2040
CNC hidraulikus élhajlító DURMA E 2040
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2009 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 40 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 2050 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 160 mm |
| Közötti távolság keretek | 1650 mm |
| Torok mélység | 350 mm |
| Maximális megközelítési sebesség | 75 mm/s |
| Maximális hajlítási sebesség | 9 mm/s |
| Maximális hozamot sebesség | 50 mm/s |
| Olajtartály kapacitás | 60 l |
| Gép magassága | 2450 mm |
| Gép hossza | 2800 mm |
| Gép szélessége | 1600 mm |
| A gép súlya | 4.1 t |
Berendezés | |
|---|---|
| DURMA DU 6000 | |
| CNC vezérlés | |
| Foot vezérlés | |
| Fényfüggönyök | |




































































