- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító EDWARD PEARSON
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító EDWARD PEARSON SE 65/2000
CNC hidraulikus élhajlító EDWARD PEARSON SE 65/2000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Egyesült Királyság |
| terület | Leicestershire |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 65 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 2000 mm |
| Száma számítógép vezérelt tengelyek | 3 db |
| Maximális hossza a csúszka löket | 150 mm |
| Torok mélység | 250 mm |
| Teljesítmény igény | 4 kW |
| Gép magassága | 2290 mm |
| Gép hossza | 3050 mm |
| Gép szélessége | 1830 mm |
| A gép súlya | 4.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| EURO BEYLER POWER | |
| CNC vezérlés | |
| Foot vezérlés | |




















































