- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító KRRAS
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító KRRAS BEND 40.20
CNC hidraulikus élhajlító KRRAS BEND 40.20
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Pennsylvania |
| Gyártási év | 2006 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | TK-20313 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 40.8 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 1930.4 mm |
| Száma számítógép vezérelt tengelyek | 2 db |
| Maximális hossza a csúszka löket | 101.6 mm |
| Maximális távolság az asztalról, hogy a csúszka | 254 mm |
| Közötti távolság keretek | 1701.8 mm |
| Torok mélység | 203.2 mm |
| Maximális megközelítési sebesség | 81.3 mm/s |
| Maximális hajlítási sebesség | 8.4 mm/s |
| Maximális hozamot sebesség | 81.3 mm/s |
| Gép magassága | 1905 mm |
| Gép hossza | 2286 mm |
| Gép szélessége | 1524 mm |
| A gép súlya | 2.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| PGP 602 | |
| CNC vezérlés | |









































