- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító LVD
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító LVD 55-BH-08 N
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Illinois |
| Gyártási év | 1986 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 49.9 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 2540 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 101.6 mm |
| Maximális távolság az asztalról, hogy a csúszka | 304.8 mm |
| Szélessége az alsó asztal | 139.7 mm |
| Közötti távolság keretek | 2032 mm |
| Torok mélység | 203.2 mm |
| Gép magassága | 2438.4 mm |
| Gép hossza | 2590.8 mm |
| Gép szélessége | 1828.8 mm |
| A gép súlya | 3.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| LVD MNC 800 | |
| CNC vezérlés | |
| Foot vezérlés | |









































