- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító MAZAK
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító MAZAK APEX 100
CNC hidraulikus élhajlító MAZAK APEX 100
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | A1512551 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 100 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 3000 mm |
| Száma számítógép vezérelt tengelyek | 8 db |
| Szélessége az alsó asztal | 310 mm |
| Közötti távolság keretek | 2700 mm |
| Torok mélység | 300 mm |
| Maximális megközelítési sebesség | 100 mm/s |
| Gép magassága | 2700 mm |
| Gép hossza | 3300 mm |
| Gép szélessége | 1600 mm |
| A gép súlya | 11.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| MAZAK PAL B 1 | |
| CNC vezérlés | |









































