- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító PRIMA POWER
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító PRIMA POWER PAO P22040 PLS
CNC hidraulikus élhajlító PRIMA POWER PAO P22040 PLS
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2012 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 220 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 4000 mm |
| Maximális távolság az asztalról, hogy a csúszka | 440 mm |
| Teljesítmény igény | 15 kW |
| Gép magassága | 3035 mm |
| Gép hossza | 4820 mm |
| A gép súlya | 15.1 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Műszaki dokumentáció | |














































