- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító PROMECAM
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító PROMECAM RG-80
CNC hidraulikus élhajlító PROMECAM RG-80
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Minnesota |
| Gyártási év | 1985 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 79.8 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 2489.2 mm |
| Száma számítógép vezérelt tengelyek | 2 db |
| Maximális hossza a csúszka löket | 104.9 mm |
| Maximális távolság az asztalról, hogy a csúszka | 304.8 mm |
| Közötti távolság keretek | 2165.4 mm |
| Torok mélység | 398.8 mm |
| Maximális megközelítési sebesség | 91.9 mm/s |
| Maximális hajlítási sebesség | 8.4 mm/s |
| Maximális hozamot sebesség | 90.9 mm/s |
Berendezés | |
|---|---|
| AUTOMEC 1000 | |
| CNC vezérlés | |
| Foot vezérlés | |
| Műszaki dokumentáció | |















































