- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító SALVAGNINI
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító SALVAGNINI CPR135-3000
CNC hidraulikus élhajlító SALVAGNINI CPR135-3000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | New York |
| Gyártási év | 2003 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 137 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 3098.8 mm |
| Száma számítógép vezérelt tengelyek | 5 db |
| Maximális hossza a csúszka löket | 457.2 mm |
| Maximális távolság az asztalról, hogy a csúszka | 533.4 mm |
| Közötti távolság keretek | 2590.8 mm |
| Maximális megközelítési sebesség | 199 mm/s |
| Maximális hajlítási sebesség | 19.9 mm/s |
| Maximális hozamot sebesség | 199 mm/s |
| A gép súlya | 11.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SALVAGNINI CNC CONTROL | |
| CNC vezérlés | |













































