- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító Tomášek
- ›
- CNC hidraulikus élhajlító Tomášek HOL 250/4000
CNC hidraulikus élhajlító Tomášek HOL 250/4000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2015 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Leltári szám | 4951 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 250 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 4000 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 250 mm |
| Szélessége az alsó asztal | 250 mm |
| Közötti távolság keretek | 3420 mm |
| Teljesítmény igény | 16 kW |
| Gép magassága | 2950 mm |
| Gép hossza | 4040 mm |
| Gép szélessége | 1850 mm |
| A gép súlya | 18.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































