- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC marógépek
- ›
- CNC marógépek BRIDGEPORT
- ›
- CNC marógépek BRIDGEPORT EZ TRAK 2 AXIS
CNC marógép BRIDGEPORT EZ TRAK 2 AXIS
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok BRIDGEPORT › |
| Gyártó | BRIDGEPORT › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | New York |
| Gyártási év | 1989 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1219.2 mm |
| Szélessége munkaasztal | 228.6 mm |
| Power of orsó meghajtó | 1.5 kW |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 2 db |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 60 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 4200 1/min |
| Utazás hossza a tollat | 127 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 660.4 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 304.8 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 406.4 mm |
| A gép súlya | 0.907185 t |
Berendezés | |
|---|---|
| BRIDGEPORT EZ TRAK | |
| Folyékony hűtőrendszer | |













































