- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC marógépek
- ›
- CNC marógépek Clamping system TecnoMagnet
- ›
- CNC marógépek Clamping system TecnoMagnet MCC
CNC marógép Clamping system TecnoMagnet MCC
| Nettó ár | Kérdez› |
| A cég neve |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Cím | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Irányítószám | 6909 DA |
| Ország | Hollandia |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok Clamping system TecnoMagnet › |
| Gyártó | Clamping system TecnoMagnet › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| Gyártási év | 2004 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 8903 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 430 mm |
| Szélessége munkaasztal | 375 mm |
| Gép magassága | 95 mm |
| Gép hossza | 375 mm |
| Gép szélessége | 430 mm |
| A gép súlya | 0.35 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































