- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC marógépek
- ›
- CNC marógépek CME
- ›
- CNC marógépek CME FCM 9000
CNC marógép CME FCM 9000
| Nettó ár | Kérdez› |
| A cég neve |
MAMACH Machinehandel BV
Sales Specialist |
| Cím | Campagneweg 10 |
| City | Zevenbergen |
| Irányítószám | 4761 RM |
| terület | Noord-Brabant |
| Ország | Hollandia |
| Telefon | +31 168 32 53 54 |
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok CME › |
| Gyártó | CME › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 2000 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Leltári szám | 2724 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 9500 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1200 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 5000 kg |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 5 db |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 9000 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 1500 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 1500 mm |
| Gép magassága | 4025 mm |
| Gép hossza | 18830 mm |
| Gép szélessége | 6470 mm |
| A gép súlya | 61.6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 430 CB | |
| Műszaki dokumentáció | |
















































