- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC marógépek
- ›
- CNC marógépek DECKEL
- ›
- CNC marógépek DECKEL FP 3 A
CNC marógép DECKEL FP 3 A
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Bayern |
| Gyártási év | 1985 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Power of orsó meghajtó | 5.5 kW |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 3150 1/min |
| Utazás hossza a tollat | 80 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 400 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 405 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 400 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 100 mm/s |
| Maximális előtolás Y-tengely | 100 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 100 mm/s |
| Teljes teljesítmény igény | 13.8 kW |
| A gép súlya | 2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| DECKEL CONTUR 3 | |









































