- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC marógépek
- ›
- CNC marógépek DECKEL
- ›
- CNC marógépek DECKEL FP 42 NC
CNC marógép DECKEL FP 42 NC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1987 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Leltári szám | 14891 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1300 mm |
| Szélessége munkaasztal | 850 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1170 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 370 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 4 kW |
| Gép magassága | 2100 mm |
| Gép hossza | 4100 mm |
| Gép szélessége | 3800 mm |
| A gép súlya | 4000 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Deckel Dialog 4 | |


















































