- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC marógépek
- ›
- CNC marógépek EMCO
- ›
- CNC marógépek EMCO VMC 300
CNC marógép EMCO VMC 300
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 15758 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 850 mm |
| Szélessége munkaasztal | 350 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 420 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 330 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 400 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 15 kW |
| Gép magassága | 2450 mm |
| Gép hossza | 2300 mm |
| Gép szélessége | 2400 mm |
| A gép súlya | 3.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Siemens Sinumerik 810 M | |
| Műszaki dokumentáció | |




















































