- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC marógépek
- ›
- CNC marógépek HAAS
- ›
- CNC marógépek HAAS TM1
CNC marógép HAAS TM1
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 2012 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 15544 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 270 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1210 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 762 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 305 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 406 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 9.5 kW |
| Gép magassága | 2000 mm |
| Gép hossza | 2000 mm |
| Gép szélessége | 1400 mm |
| A gép súlya | 2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| HAAS HAAS | |
| Műszaki dokumentáció | |




















































