- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC marógépek
- ›
- CNC marógépek HERMLE
- ›
- CNC marógépek HERMLE UWF 1001
CNC marógép HERMLE UWF 1001
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 400 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 20 kg |
| Power of orsó meghajtó | 40 kW |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 4200 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 700 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 550 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Gép magassága | 2.1 mm |
| Gép hossza | 3.9 mm |
| Gép szélessége | 3.5 mm |
| A gép súlya | 3.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| HEIDNEHAIN S 355 | |
| Műszaki dokumentáció | |










































