- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC marógépek
- ›
- CNC marógépek HERMLE
- ›
- CNC marógépek HERMLE UWF 600
CNC marógép HERMLE UWF 600
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Ukrajna |
| terület | Київська область |
| Gyártási év | 1987 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 630 mm |
| Szélessége munkaasztal | 335 mm |
| Gép magassága | 1950 mm |
| Gép hossza | 3000 mm |
| Gép szélessége | 1900 mm |
| A gép súlya | 2.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| HEIDENHANIN TNC 151 | |
| Folyékony hűtőrendszer | |











































