- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC marógépek
- ›
- CNC marógépek HURON
- ›
- CNC marógépek HURON MU 2006
CNC marógép HURON MU 2006
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Franciaország |
| terület | Loire |
| Gyártási év | 1983 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 2000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 600 mm |
| Power of orsó meghajtó | 9 kW |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 2066 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1500 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 700 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 550 mm |
| A gép súlya | 4.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| HEIDENHAIN 135 | |












































