- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC marógépek
- ›
- CNC marógépek HURON
- ›
- CNC marógépek HURON MU BASIC
CNC marógép HURON MU BASIC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1996 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1500 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 550 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 700 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 11 kW |
| Gép magassága | 2300 mm |
| Gép hossza | 3250 mm |
| Gép szélessége | 2300 mm |
| A gép súlya | 4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| HURON NUM 720 F | |
| Univerzális forgatható fej (vízszintes-függőleges) | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Világítás | |













































