- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC marógépek
- ›
- CNC marógépek INFOTEC
- ›
- CNC marógépek INFOTEC 4121 Energy
CNC marógép INFOTEC 4121 Energy
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2018 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 4100 mm |
| Szélessége munkaasztal | 2100 mm |
| Power of orsó meghajtó | 8.5 kW |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 3 db |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 2100 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 4100 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 250 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 1333.3 mm/s |
| Maximális előtolás Y-tengely | 1333.3 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 200 mm/s |
| A gép súlya | 3.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |


























































