- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC marógépek
- ›
- CNC marógépek SECMU
- ›
- CNC marógépek SECMU OPERATOR-1
CNC marógép SECMU OPERATOR-1
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Varese |
| Gyártási év | 1988 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 2750 mm |
| Szélessége munkaasztal | 900 mm |
| Power of orsó meghajtó | 37 kW |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 10 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 2000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 2500 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 1400 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 1300 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 133.3 mm/s |
| Maximális előtolás Y-tengely | 133.3 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 133.3 mm/s |
| A gép súlya | 22 t |
Berendezés | |
|---|---|
| ECS 2101 | |
| Folyékony hűtőrendszer | |











































