- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC marógépek
- ›
- CNC marógépek TOS
- ›
- CNC marógépek TOS FGS 63 CNC
CNC marógép TOS FGS 63 CNC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1993 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5044 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1400 mm |
| Szélessége munkaasztal | 630 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 1000 kg |
| Power of orsó meghajtó | 15 kW |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 35 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 1800 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1120 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 630 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 407 | |
















































