- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC marógépek
- ›
- CNC marógépek ZAYER
- ›
- CNC marógépek ZAYER KARIOS 10000
CNC marógép ZAYER KARIOS 10000
| Nettó ár | Kérdez› |
| A cég neve |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Cím | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Irányítószám | 6909 DA |
| Ország | Hollandia |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategória | CNC marógépek és megmunkáló központok ZAYER › |
| Gyártó | ZAYER › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| Gyártási év | 2021 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 9222 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 6000 mm |
| Szélessége munkaasztal | 2000 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 40000 kg |
| Power of orsó meghajtó | 61 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |




























































