- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC nehéz eszterga
- ›
- CNC nehéz eszterga GURUTZPE
- ›
- CNC nehéz eszterga GURUTZPE AUTO M-S
CNC nehéz eszterga GURUTZPE AUTO M-S
| Nettó ár | Kérdez› |
| A cég neve |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Cím | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Irányítószám | 6909 DA |
| terület | Gelderland |
| Ország | Hollandia |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon GURUTZPE › |
| Gyártó | GURUTZPE › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Gelderland |
| Gyártási év | 2002 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 9108 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 6000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 850 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 500 mm |
| Átmérője orsófurat | 260 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 28 kW |
| Hossza eszterga | 10000 mm |
| Szélessége eszterga | 2100 mm |
| Magassága eszterga | 2600 mm |
| Tömege eszterga | 12.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |













































