- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC nehéz eszterga
- ›
- CNC nehéz eszterga OKUMA
- ›
- CNC nehéz eszterga OKUMA LB 3000 EX
CNC nehéz eszterga OKUMA LB 3000 EX
| Nettó ár | Kérdez› |
| A cég neve |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Cím | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Irányítószám | 6909 DA |
| terület | Gelderland |
| Ország | Hollandia |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon OKUMA › |
| Gyártó | OKUMA › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Gelderland |
| Gyártási év | 2007 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1065 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 470 mm |
| Átmérője orsófurat | 80 mm |
| Maximum utazási hossz X-tengely (keresztirányú) | 260 mm |
| Maximális hosszirányú előtolással (Z-tengely) | 1065 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó | 30 kW |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 4200 1/min |
| Száma revolver | 12 db |
Berendezés | |
|---|---|
| Chip transporter | |
| C-tengely indexelt | |
















































