- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- CNC nehéz eszterga
- ›
- CNC nehéz eszterga SAFOP
- ›
- CNC nehéz eszterga SAFOP LEONARD 70CNC-B
CNC nehéz eszterga SAFOP LEONARD 70CNC-B
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1992 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Turning átmérő ágy felett (max) | 2000 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 1600 mm |
| Minimális fordulatszám a fő orsó | 50 1/min |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 2200 1/min |
| Száma eszközök a torony | 12 db |
| Teljes teljesítmény igény | 137 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| Siemens 880T | |
| CNC technológiai ciklusok | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |















































