- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok DAEWOO
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok DAEWOO DHP 5000
CNC vízszintes megmunkáló központ DAEWOO DHP 5000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Colorado |
| Gyártási év | 2004 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 500.4 mm |
| Szélessége munkaasztal | 500.4 mm |
| Power of orsó meghajtó | 14.9 kW |
| Száma eszközök magazin | 60 db |
| Maximális fordulatszám az orsó | 14000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 848.4 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 701 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 749.3 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC 18i-MB | |
| Folyékony hűtőrendszer | |











































