- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok DMG MORI
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok DMG MORI DMC 80H (KGT)
CNC vízszintes megmunkáló központ DMG MORI DMC 80H (KGT)
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 2015 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Leltári szám | 2588 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 630 mm |
| Szélessége munkaasztal | 630 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 900 kg |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 4 db |
| Gép magassága | 3467 mm |
| Gép hossza | 2980 mm |
| Gép szélessége | 6487 mm |
| A gép súlya | 23 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Siemens 840D Slimline | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)
-7-s.jpg)







































