- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok M S
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok M S HMC-200
CNC vízszintes megmunkáló központ M S HMC-200
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Bulgária |
| terület | София |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1422 mm |
| Szélessége munkaasztal | 991 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 4500 kg |
| Power of orsó meghajtó | 22 kW |
| Száma eszközök magazin | 48 db |
| Maximális fordulatszám az orsó | 3000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1500 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 1500 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 3050 mm |
| A gép súlya | 35.6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| DYNA PATH DELTA-AUTOCON | |
| Folyékony hűtőrendszer | |












































