- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok MAKINO
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok MAKINO A 88
CNC vízszintes megmunkáló központ MAKINO A 88
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Pennsylvania |
| Gyártási év | 2002 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 629.9 mm |
| Szélessége munkaasztal | 629.9 mm |
| Power of orsó meghajtó | 29.8 kW |
| Száma eszközök magazin | 40 db |
| Maximális fordulatszám az orsó | 12000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 899.2 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 800.1 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 970.3 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 833.5 mm/s |
| Maximális előtolás Y-tengely | 833.5 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 833.5 mm/s |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC PRO 3 | |
| Raklap váltó | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Világítás | |











































