- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok MAZAK
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok MAZAK FH 4000
CNC vízszintes megmunkáló központ MAZAK FH 4000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 2000 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Leltári szám | 2571 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 400 mm |
| Szélessége munkaasztal | 400 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 300 kg |
| Száma eszközök magazin | 40 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 35 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 12000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 560 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 510 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 630 mm |
| Gép magassága | 2510 mm |
| Gép hossza | 2515 mm |
| Gép szélessége | 4040 mm |
| A gép súlya | 8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Mazatrol PC Fusion CNC 640M | |











































