- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok MAZAK
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok MAZAK FH-580/40
CNC vízszintes megmunkáló központ MAZAK FH-580/40
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 7053 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 500 mm |
| Szélessége munkaasztal | 500 mm |
| Maximális fordulatszám az orsó | 12000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 710 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 510 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 510 mm |
| Gép magassága | 2760 mm |
| Gép hossza | 4700 mm |
| Gép szélessége | 2550 mm |
| A gép súlya | 10.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| MAZATROL M PLUS | |
















































