- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok MAZAK
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok MAZAK HTC 400
CNC vízszintes megmunkáló központ MAZAK HTC 400
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Leltári szám | 2479 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 400 mm |
| Szélessége munkaasztal | 400 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 300 kg |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 3 db |
| Maximális fordulatszám az orsó | 10000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 560 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 510 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 510 mm |
| Gép magassága | 2290 mm |
| Gép hossza | 2260 mm |
| Gép szélessége | 3355 mm |
| A gép súlya | 6.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Mazatrol M-Plus | |













































