- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok OKUMA
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok OKUMA PALETIZADO MA-60HB
CNC vízszintes megmunkáló központ OKUMA PALETIZADO MA-60HB
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Spanyolország |
| terület | Guipúzcoa |
| Gyártási év | 2001 |
| Szavatosság | Garancia csomagtartó |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 630 mm |
| Szélessége munkaasztal | 630 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 1200 kg |
| Száma rotációs sebességet az orsó | 5000 db |
| Minimális előtolás az X-tengelyen | 1000 mm/s |
| Minimális előtolás Y-tengely | 800 mm/s |
| Minimum előtolás Z tengelyen | 810 mm/s |
| Gép magassága | 3460 mm |
| Gép hossza | 6000 mm |
| Gép szélessége | 3290 mm |
| A gép súlya | 24000 t |
Berendezés | |
|---|---|
| OKUMA CNC Okuma OSP U100M | |
















































