- UniMachines
- ›
- CNC marógépek és megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok ZPS ZLIN
- ›
- CNC vízszintes megmunkáló központok ZPS ZLIN MCFH 40 CNC
CNC vízszintes megmunkáló központ ZPS ZLIN MCFH 40 CNC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2007 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 400 mm |
| Szélessége munkaasztal | 400 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 400 kg |
| Power of orsó meghajtó | 13.5 kW |
| Száma eszközök magazin | 30 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 14 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 4400 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 560 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 510 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 560 mm |
| Gép magassága | 2570 mm |
| Gép hossza | 4565 mm |
| Gép szélessége | 4156 mm |
| A gép súlya | 5.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |














































