- UniMachines
- ›
- Kemencék
- ›
- Edzés kemencék
- ›
- Edzés kemencék Mahler
- ›
- Edzés kemencék Mahler DLE 650/220/3000 G
Edzőkemencétől Mahler DLE 650/220/3000 G
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2007 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5013 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Kemence magassága | 2600 mm |
| Kemence szélesség | 2000 mm |
| Kemence hossza | 19500 mm |
| Kemence súly | 12 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |





















































