- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga ANSELMI MONOFAP
- ›
- Univerzális eszterga ANSELMI MONOFAP 325 EA X 2000
Egyetemes eszterga ANSELMI MONOFAP 325 EA X 2000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Brescia |
| Gyártási év | 1988 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 2000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 650 mm |
| Orsófurat | 74 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 15 kW |
| Tömege eszterga | 3.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































