- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga ARAD
- ›
- Univerzális eszterga ARAD SN 400 x 1000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1980 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 400 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 210 mm |
| Orsófurat | 48 mm |
| Minimális fordulatszám az orsó | 12 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1500 1/min |
| Maximális hosszirányú előtolással (Z-tengely) | 55.8 mm/s |
| Teljes teljesítmény igény | 7.5 kW |
| Hossza eszterga | 2750 mm |
| Szélessége eszterga | 900 mm |
| Magassága eszterga | 1600 mm |
| Tömege eszterga | 2.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| 3 pofás tokmány | |
| Hűtőrendszer | |














































