- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga BINNS BERRY
- ›
- Univerzális eszterga BINNS BERRY L 707 TRIDENTx10000
Egyetemes eszterga BINNS BERRY L 707 TRIDENTx10000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Egyesült Királyság |
| terület | Sheffield |
| Gyártási év | 1989 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 10000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 700 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 550 mm |
| Turning átmérő rés | 1200 mm |
| Power of orsó | 30 kW |
| Minimális fordulatszám az orsó | 1.5 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1200 1/min |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |
| Hűtőrendszer | |

















































