- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga CAZENEUVE
- ›
- Univerzális eszterga CAZENEUVE HB-500
Egyetemes eszterga CAZENEUVE HB-500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Spanyolország |
| terület | Barcelona |
| Gyártási év | 1970 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 750 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 500 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 220 mm |
| Orsófurat | 41 mm |
| Power of orsó | 10 kW |
| Tömege eszterga | 2.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































