- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga CAZENEUVE
- ›
- Univerzális eszterga CAZENEUVE HBX 590
Egyetemes eszterga CAZENEUVE HBX 590
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Franciaország |
| terület | Bas-Rhin |
| Gyártási év | 1988 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 950 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 583 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 300 mm |
| Orsófurat | 60 mm |
| Minimális fordulatszám az orsó | 50 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2500 1/min |
| Szegnyereg penna átmérője | 140 mm |
| Hossza eszterga | 2500 mm |
| Szélessége eszterga | 1300 mm |
| Magassága eszterga | 1300 mm |
| Tömege eszterga | 2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































