- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga COLCHESTER
- ›
- Univerzális eszterga COLCHESTER MASCOT 1600
Egyetemes eszterga COLCHESTER MASCOT 1600
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1980 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 2000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 432 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 267 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 7.5 kW |
| Tömege eszterga | 3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |













































