- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga GORNATI
- ›
- Univerzális eszterga GORNATI LEGOOR 400
Egyetemes eszterga GORNATI LEGOOR 400
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| Gyártási év | 1991 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 4000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 800 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 570 mm |
| Turning átmérő rés | 1090 mm |
| Orsófurat | 108 mm |
| Power of orsó | 14.9 kW |
| Száma a fordulatszám az orsó | 16 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 20 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1500 1/min |
| Tömege eszterga | 4.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































