- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga GRAZIANO
- ›
- Univerzális eszterga GRAZIANO SAG 210x1000
Egyetemes eszterga GRAZIANO SAG 210x1000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Brescia |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 420 mm |
| Orsófurat | 57 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 10 kW |
| Tömege eszterga | 2.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































