- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga HANKOOK
- ›
- Univerzális eszterga HANKOOK PROTEC-28
Egyetemes eszterga HANKOOK PROTEC-28
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Pennsylvania |
| Gyártási év | 1989 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | HB-19637 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 2489.2 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 711.2 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 479.4 mm |
| Turning átmérő rés | 958.9 mm |
| Orsófurat | 108 mm |
| Power of orsó | 11.2 kW |
| Száma a fordulatszám az orsó | 12 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 28 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1250 1/min |
| Hossza eszterga | 3556 mm |
| Szélessége eszterga | 1270 mm |
| Magassága eszterga | 1270 mm |
| Tömege eszterga | 4.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| 4 pofás tokmány | |
| Steady többi | |
| Kúpos fordult csatolt | |









































