- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga HARRISON
- ›
- Univerzális eszterga HARRISON ALPHA 330 PLUS
Egyetemes eszterga HARRISON ALPHA 330 PLUS
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Egyesült Királyság |
| terület | Kent |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 330 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 210 mm |
| Orsófurat | 40 mm |
| Power of orsó | 7.5 kW |
| Száma a fordulatszám az orsó | 2 db |
| Maximális fordulatszám az orsó | 3500 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 21 kW |
| Szegnyereg penna átmérője | 42 mm |
| Szegnyereg penna utazási | 110 mm |
| Hossza eszterga | 2050 mm |
| Szélessége eszterga | 1200 mm |
| Magassága eszterga | 1550 mm |
| Tömege eszterga | 1.1 t |
Berendezés | |
|---|---|
| 3 pofás tokmány | |
| 4 pofás tokmány | |
| Hűtőrendszer | |












































