- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga HARRISON
- ›
- Univerzális eszterga HARRISON M 400
Egyetemes eszterga HARRISON M 400
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Wisconsin |
| Gyártási év | 1980 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 2032 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 419.1 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 254 mm |
| Power of orsó | 7.5 kW |
| Száma a fordulatszám az orsó | 18 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 40 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2000 1/min |
| Tömege eszterga | 2.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |
| 3 pofás tokmány | |
| 4 pofás tokmány | |






















































