- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga Heidenreich Harbeck
- ›
- Univerzális eszterga Heidenreich Harbeck 21 RO
Egyetemes eszterga Heidenreich Harbeck 21 RO
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 1980 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 030919 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 750 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 420 mm |
| Orsófurat | 56 mm |
| Minimális fordulatszám az orsó | 19 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2000 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 7.5 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| Gyors szerszámcsere után | |










































