- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga INLASA
- ›
- Univerzális eszterga INLASA Sx1500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Spanyolország |
| terület | Guipúzcoa |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1500 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 500 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 300 mm |
| Turning átmérő rés | 750 mm |
| Orsófurat | 50 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |













































